Kabelky a peňaženky

16.11.2022

Áno je to tak, my ženy sme márnivé a rady sa potešíme rôznymi pre mužov "zbytočnosťami".  Ak ale hľadáš vhodný darček tak nasledovné tipy ti zaručia že tvoja manželka, priateľka či mama budú nadmieru spokojné. 

1. Kabelka

Kabelka jednoducho patrí ku ženám. Aj keď výber vhodnej kabelky nie je jednoduchý, všetko sa dá ak sa chce. Najskôr si urob prieskum aký typ, farbu či značku preferuje. Ďalej už treba len hľadať. 

Vo svete neexistuje veľa istôt. Jednou z tých mála je, že keď kúpiš svojej polovičke kabelku značky DAJANA RODRIGUEZ, tak sa vo výbere nezmýliš. Nepoznám ženu, ktorá by si neželala mať aspoň jeden kus od tejto slovenskej módnej značky.

Ako tvrdí zakladateľka: "Moja vízia bola jasná - tvoriť výnimočné kabelky pre bežné aj nevšedné dni. Od samotného začiatku boli dizajnérkinou inšpiráciou slovenské tradície, dejiny umenia, ale aj samotné ženy z okolia a nakoniec aj zákazníčky, čo sa odzrkadľuje v každom modeli značky."

Preto ak chceš naozaj vyčariť úsmev na tvári svojej manželke, matke alebo priateľke, investuj do kúpy niektorého z jedinečných kúskov.  Poprípade využi zľavové kódy:

Zľava 15% pri nákupe od 0 do 150€               BF15 

Zľava 20% pri nákupe od 151€ do 250€        BF20

Zľava 25% pri nákupe od 251€ do 350€       BF25

Zľava 30% pri nákupe nad 351€                      BF30 

2. Peňaženka

Pri peňaženke platia podobné pravidlá ako pri kabelke. Dôležitý je nenápadný prieskum.