Archív receptov

 

Ako vybrať vhodný kávovar nie je pre laika ľahká záležitosť. Prečítaj si naše odporúčania pred nákupom.

Pre mnohých z nás je káva viac než len spôsob, ako začať deň - je to životný štýl. Je pravdepodobné, že máš vo svojom živote aspoň jedného človeka posadnutého kávou, ktorý si nielen počas sviatkov zaslúži niečo špeciálne. Bez ohľadu na to, ako si kávu vychutnávajú, pripravili sme pre milovníkov kávy tie najlepšie darčeky, ktoré im rozjasnia ráno.

Vo svete neexistuje veľa istôt. Jednou z tých mála je, že keď kúpiš svojej polovičke kabelku značky DAJANA RODRIGUEZ, tak sa vo výbere nezmýliš. Nepoznám ženu, ktorá by si neželala mať aspoň jeden kus od tejto slovenskej módnej značky.

Ako pokročilý cvičenec som mal dostatok možností preveriť rôzne výživové doplnky a ich účinok. Zároveň mám ale dostatok skúseností s internetovými obchodmi predávajúcimi tieto produkty. Prečítaj si zopár osobných skúseností aby si sa dozvedel kde a čo sa oplatí nakúpiť.

Ak si vybral niečo z predošlých tipov ale nevieš zvoliť správnu veľkosť, značku či materiál, skús darovať poukaz na nákup. Takmer v každom obchode je možné zakúpiť darčekový poukaz. Môžeš vybrať napríklad jednu z nasledovných možností.

V tomto smere sme my ženy rozdielne. Niektoré preferujú aktívny oddych, niektoré odpočinok vo vírivke a niektoré potrebujú kombináciu oboch. Množstvo ponúk nájdeš na Zľavadňa

Spodná bielizeň je darček pri ktorom treba byť veľmi obozretný. Môže ženu potešiť ale taktiež uraziť. Ak totiž neodhadnete správnu veľkosť, žena si môže pripadať "tučná". Luxusné spodné prádlo je špecifický darček, pri ktorom je nutný poriadny prieskum. Treba zohľadniť veľkosť, farbu, typ bielizne, materiál a tiež značku.

Top darčekom pre ženu vždy boli, sú aj budú šperky. Je jedno koľko a akých máme, vždy nájdeme miesto pre nové. Každá obľubuje niečo iné a taktiež iný materiál. Stačí ale trochu načúvať partnerke a jednoducho zistíš po čom túži. Možností je každopádne neúrekom.